sieka.eu

Jan 15.02.2021

Praktyczne pytania dotyczące programowania

Polecane: gry na przeglądarkę

Pytanie, jakie pytania zadać swojemu startupowi, wydaje się trudne, dlatego warto poznać niektóre z najważniejszych tematów z zakresu programowania.

1. Kogo powinieneś zapytać, gdy masz wątpliwości?

To naprawdę trudne. Warto przeczytać to pytanie, zanim zdecydujesz się wykonać projekt. Jaki jest cel tego pytania? Odpowiedź jest prosta - w ten sposób decydujesz o specyfice swojego biznesu. W rzeczywistości tego typu pytanie zadaje wiele osób, które na początku nie są pewne swojej działalności. Taka jest prawda - nie każdy przedsiębiorca jest wart uwagi.

2. Jak napisać własne pytanie?

Najlepszym sposobem odpowiedzi na to pytanie jest zastanowienie się, jak Twój startup funkcjonowałby bez pytań. Bez odpowiednich pytań Twój projekt się nie powiedzie. Warto więc wiedzieć, jak pytania wpływają na Twój projekt.

3. Czy są jakieś "głupie" pytania?

Nie ma nic trudniejszego, aby odpowiedzieć na to pytanie. Bez odpowiednich pytań Twój projekt nie ujrzy światła dziennego. Pierwsza i najważniejsza - na początku nie wolno zadawać pytań. Tylko drugie ważne - nie mam podstawowych pytań. Z tego powodu należy ich unikać. Nie poznają kwestii technicznych, a jedynie zmylą Twój temat i Twoją firmę. Musisz tylko wiedzieć, które pytania są zbyt ciężkie dla ich własnego dobra. Ponadto odpowiedź na te pytania powinna być prosta - pytania nie powinny brzmieć "nie wiemy".

4. Czy Twój startup jest gotowy na miano startupu?

Warto na samym początku swojego projektu powiedzieć, że nie jest doskonały i prawdopodobnie zostanie poprawiony.

Polecane: http://domtech.com.pl

Polecane: http://wirus.edu.pl

Tagi: tego, odpowiednich, programowania, pytania, początku, pytań, pytania do przyjaciela, pytania rekrutacyjne, pytania do q&a, pytania na rozmowie kwalifikacyjnej, pytania do chłopaka, pytania dla przyjaciółki, pytania do kolezanki, pytania,